Posted on

Wszędzie, gdzie patrzę teraz, wydaje się, że istnieje nowa modna dieta, a lista zawsze się nie kończy. Niedawno, choć natknąłem się na dietę, która na początku pomyliła mnie z nową modną dietą, ale która w rzeczywistości była dietą, która istniała już od jakiegoś czasu. Jest to jedna z tych religijnych diet i opiera się na wielu rzeczach, aby pomóc Ci przez czas, kiedy jesteś na diecie.

Każda z tych diet religijnych jest nieco inna, ale większość z nich ma jedną wspólną cechę – moc własnej wiary i wielką kościelną grupę wsparcia. Jeśli szukasz w dietach religijnych, nie będziesz musiał daleko szukać, ponieważ istnieje wiele książek, które proliferują rynki żywności. Aby uzyskać informacje, choć wszystko, co musisz zrobić, to zapytać członka kościoła.

Na całym świecie dieta religijna może wiele znaczyć dla wielu ludzi.

Dla Hindusów ich dieta religijna zabrania im jedzenia mięsa, zwłaszcza wołowiny. W Indiach krowa jest świętą bestią i jest traktowana jako taka przez wszystkich.

Dla muzułmanów w miesiącu Ramadan idą na ścisłą dietę postną. Nie wolno im jeść ani pić niczego w ciągu dnia przez cały miesiąc. Bez niezachwianej wiary nie mogliby tego zrobić.

To samo odnosi się do wyznawców wiary chrześcijańskiej, chociaż smutno jest powiedzieć, że jakakolwiek zainteresowana osoba trzecia zauważy tylko rosnącą liczbę chrześcijańskich dietetyków i opóźnione liczby rzeczywistych spadków w talii. Nie oznacza to, że mamy mniej wiary, ale że nasze kościelne stoły z jedzeniem są obładowane bardziej pokarmami indukującymi tłuszcz niż zdrowszymi pokarmami opcjonalnymi.

Wiem, że mój przyjaciel przytył 10 funtów w ciągu kilku miesięcy po rozpoczęciu regularnej obecności w kościele. Jednak z pomocą naszej grupy kościelnej i wielu osobistych modlitw z jej strony była w stanie zrzucić te dodatkowe 10 funtów.

Jest coś w dietach religijnych, ale tylko wtedy, gdy się wierzy.

Musisz mieć wiarę w siebie, w Boga i w moc modlitwy. Jeśli przeczytasz którąkolwiek z książek, które są obecnie na rynku, możesz uzyskać dobry wgląd w to, jakie diety religijne będą dla Ciebie wiążące. Kiedy zaczynasz na dietach religijnych pamiętaj, aby zawsze mieć wiarę w siebie , a jeśli słabniesz pamiętaj, aby zawsze mieć wiarę w moc modlitwy. Posiadanie wiary w moc Bożą tylko to wzmocni i ułatwi wasze cierpienia żywieniowe. Miej wiarę, że wszystko pójdzie dobrze w końcu.

Sprawdź inne wpisy na wielkadieta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *